Hizmetlerimiz >
Facebook ve Twitter Hizmetleri

Facebook ve Twitter Hizmetleri

Birkaç yıldır sürekli dilimizde olan sosyal medya zaman, mekân sınırlaması olmadan internetin bulunduğu her yerden insanlara ulaşabildiğimiz, tanışmanın, iletişim kurmanın, tartışmanın esas olduğu iletişim ağlarıdır. Bu çok büyük iletişim ağında insanlara yardım eder, yardım alır, sorularına cevap verir ve kendi sorularınızı sorarsınız. Bu uygulamalar sayesinde yüz binlerce insana ulaşabilirsiniz. Bunun farkında olan firmalar da artık, ya bu işle ilgilenen kişilerin ya da profesyonel sosyal medya danışmanlığı yapan firmaların yardımıyla bu iletişim ağlarında hesap açıp, firma tanıtımlarını çok kolay bir şekilde yapıyor. Hem de tüm reklam araçlarının sağladığı potansiyel müşteri sayısından daha fazlasıyla irtibata geçerek…

Bireylerin içerik, fikir, bakış açısı ve algı biçimlerini paylaştıkları bu çevrimiçi araçlar firma sayfası hizmeti sunuyor. Firma sayfaları birkaç adımda oluşturulabiliyor. Bu sayfalarda firmalar kendi sesini duyururken, müşterilerini de dinleyebiliyor. Kullanıcıların olumlu ve olumsuz tüm fikirlerini paylaştıkları bu ortamlarda şirketler ürün veya hizmetlerinin neyinin beğenildiğini veya beğenilmediğini anlayıp, nabız ölçüyor. Bu vesileyle firmalar eksik taraflarını görüp, düzeltebiliyor. Tüm bunlar firmaların tanıtım faaliyetleri açısından yeni bir güç demek… Bu gücü sosyal medya danışmanlığı  yapan bir firmadan destek alarak elde edebilirsiniz.

Kullanıcı sayılarının fazlalığı ve insanlar üzerindeki güçlü etkileri düşünülürse sosyal medyanın en ileri uygulamaları olarak Facebook  ve Twitter  göze çarpmaktadır. Facebook, Twitter  gibi sosyal ağ ortamlarında insanların sizden bahsetmesi için ilgi çekici uygulamalar yazılabilir. Grubunuza üye olmayı sağlayacak özelliklerin planlanması ve birbirine benzemeyen sosyal medya pazarlama taktikleri yapılabilir. Sattığınız ürün veya sunduğunuz hizmet ne olursa olsun, insanlar internette sizi arıyor. Sizde pazarlama taktiklerinizi geliştirerek bu insanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Bu pazarlama taktiklerinden biri de Facebook  ve Twitter'a  özel sayfa tasarımlarıdır. Bu sayfa tasarımlarının, web sitesi tasarlamaktan pek farkı yoktur. Facebook  yapısında değişiklik yapamayacağınız kısımlar vardır. Bunlar menü yapısı, profil resmi, Facebook reklamları  ve Facebook  ile ilgili özelliklerin bulunduğu kısımlardır. Fakat ortadaki ana sütun size ayrılmıştır. Bu kısmı istediğiniz şekilde tasarlayıp, düzenleyebilirsiniz. Örneğin burası için mini bir web sitesi hazırlanabilir. Bu mini web sitesi üç, dört sayfadan oluşabilir. Facebook'tan  tamamen bağımsız bir menüye sahip olabilir. Mini web sitesine slayt gösterisi, yazılar, fotoğraflar, videolar, iletişim formları gibi pek çok içerik eklenebilir. Yazılacak programlar ile dilediğiniz zaman sizin tarafınızdan kolayca güncellenmesi de sağlanabilir. Yani sizin istekleriniz doğrultunda özelleştirilebilir. Facebook  gibi Twitter  hesabınızda da kendi kurumsal kimliğinize göre standart dışı özel bir tasarım yaptırılabilir. Hem tasarım hem de sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren 3nokta, firmanıza özel bu çalışmaları profesyonel olarak yapıp sizlere sunuyor.

Twitter widget'larını kullanarak, son tweetlerinizi, listelerinizi ve favori tweetlerinizi kendi web sitenize entegre edebilirsiniz. Yine aynı şekilde Facebook, Twitter  beğenilerini ve yorumlarını web sitenizde paylaşabilirsiniz.

Bu çalışmaların tek amacı müşterilerinizi arttırıp, firmanız geleceğe taşımaktır. Yoğun çalışma temposunda sosyal medyadan uzak kalmanız olasıdır. Fakat bu olasılığı sosyal medya danışmanlığınızı  yapacak bir firmadan hizmet alarak yok edebilirsiniz. Gelişen teknolojinin en büyük nimetleri olan Facebook  ve Twitter'dan  uzak kalmayın. 3Nokta'yı arayın, sosyal medya'nın gücünden sizde faydalanın!
Facebook ve Twitter Hizmetleri
yukari
Telefon
+90 216 430 93 00
Google Plus
Faks
+90 216 430 93 01
Facebook
E-Mail
kontak
Twitter
E-Bültenimize Kaydolun
Güvenlik kodu